REGISTRACE A KARTA CENTRAL CLUB


1. Kde se můžu zaregistrovat?

Zaregistrovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře na webové stránce klubu www.centralclub.cz, nebo přes automat přímo na centru, nacházející se a info koutku ve 2.patře. Po zaevidování registrace budete informováni o dostupnosti Vaši karty na centru. Karta bývá k dispozici na centru fyzicky nejpozději do 10 dnů od registrace. Karty se vydávají na info koutku ve 2.patře každý všední den (kromě víkendu) od 13:00 – 17:00.

2. Zaregistroval/a jsem se, co teď musím udělat?

Počkáte na emailové nebo telefonické upozornění, že Vaše karta je již připravena k převzetí na centru a při nejbližší návštěvě centra si ji můžete vyzvednout na infokoutku OC Central Most ve 2.patře každý všední den (kromě víkendu) v čase od 13:00 do 17:00. Následně kartu můžete začít aktivně využívat.

3. Zaregistroval/a jsem se, ale nepřišel mi potvrzující email. Co mám dělat?

Je možné, že došlo k překlepu při registraci. Pošlete prosím své celé jméno a číslo karty na adresu podpora@centralclub.cz

4. Je karta věrnostního programu přenosná?

Karta přenosná není. Vaši příbuzní či přátelé si však snadno mohou zřídit kartu vlastní.

5. Zapomněl/a jsem všechny své přihlašovací údaje, co mám dělat?

Napište o tomto problému na adresu podpora@centralclub.cz. Nezapoměňte napsat své celé jméno a číslo karty.

6. Ztratil/a jsem svou věrnostní kartu. Co teď?

Stavte se na infokoutku u hostesky OC Central Most ve 2.patře každý všední den v čase od 13:00 do 17:00 a ta ohlásí Vaši ztrátu karty a nebo pište přímo na adresu podpora@centralclub.cz. Nezapomeňte napsat své celé jméno a email.

7. Chci změniť nebo zrušit svůj členský profil. Jak na to?

Chcete-li změnit údaje v rámci svého profilu, přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů ke svému účtu, kde můžete upravovat údaje po kliknutí na tlačítko Upravit profil. Před změnou hesla klikněte na Změnit heslo. Pro zrušení vašeho profilu klikněte na tlačítko Zrušit profil, nebo zašlete Váš požadavek na kontaktní email podpora@centralclub.cz a Váš profil včetne všech údajů bude zrušen a vymazán.

VÝHODY ČLENSTVÍ V CENTRAL CLUB

1. V jakých prodejnách v centru mohu využívat výhod členství v Central Club?

Seznam prodejen naleznete na webu klubu www.centralclub.cz, na plakátech a ve stojanech umístěných přímo v centru. Zároveň jsou všechny prodejny označeny samolepkou s aktuální klubovou slevou.

2. Chci využít svoje VIP členství na eventu. Jak to mám udělat?

Hledejte na místě eventu označení CENTRAL CLUB. Prokažte se na daném místě svou klubovou kartou a uplatněte si výhody VIP návštěvníka eventu.

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM