Central Club Club, ve kterém chcete být. Vytvořit účet ZDARMA

Soutěže

Velká spotřebitelská soutěž s Central Club o hodnotné balíčky plné zábavy a radosti v celkové hodnotě 24 787 Kč

S Vašimi oblíbenými značkami Albi, Top Time, Knihy Dobrovský, Intersport, Marionnaud a Orion jsme si pro Vás připravili další spotřebitelskou soutěž! Máte možnost hrát o hodinky, náučné hry, knihy různých žánrů, dárkové poukazy, kosmetiku a velké hrníčky s čajítky pro chvíle klidu a pohody.

Do soutěže bude zařazen každý účastník, který v čase trvání soutěže od 1. 5. do 31. 7. nakoupí zboží v jakékoli prodejně či stánku nacházející se v OC Central Most a svou účtenku nahraje do registračního formuláře účtenek. Formulář je přístupný na www.centralclub.cz anebo na klubovém automatu nacházejícím se přímo v centru na podlaží 1. Podmínkou je vyplnění všech přednastavených políček registračního formuláře.

Účtenku, která již byla jednou nahrána, nelze použít pro účely soutěže znovu. Počet nahraných účtenek jednou osobou je neomezený.

Kompletní pravidla soutěže najdete na Pravidla soutěže.

Přejeme hodně štěstí při soutěžení.


Všechny ceny

Aktuální slevy a nabídky

Naše prodejny a externí partneři připravují pro členy Central Club stále nové slevy, speciální nabídky a benefity. Jen v Central Club nakoupíte nejvýhodněji na různých místech jen s jednou kartou v peněžence.

Všechny slevy a nabídky

Aktuální slevy a nabídky

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM