Central Club Club, ve kterém chcete být. Vytvořit účet ZDARMA

Soutěže

Vyhodnocení letní spotřebitelské soutěže našeho Central Club o nákupy v OC Central Most v hodnotě 30 000 Kč a spoustu dalších cen!

Vychutnejte si výhod  členů a nakupujte s báječnými slevami Central Club! Proměňte svůj  šatník s novým outfitem nebo si udělejte radost novým parfémem! Ale to  hlavní – sbírejte účtenky! Už brzy totiž opět soutěžíme!

Vaše účtenky jsou jako  los a nominální hodnota každé Vaší nahrané účtenky se převede na  pomyslné míčky v osudí. Jedna celá koruna česká odpovídá jednomu míčku  v osudí a čím vyšší hodnotu účtenek v korunách nahráte,  tím větší bude i Vaše šance na výhru!

Podívejme se o co jsme  již soutěžili - zlatý balíček v hodnotě 53 980 Kč, nákupy za 30 000 Kč,  Apple MacBook Air, VIP vstup pro celou rodinu do Aquadromu Most na rok  zdarma, ateliérové focení a mnoho dalších skvělých  cen!

Staňte se novým vítězem! Soutěžíme již brzy!

Archiv soutěží

Aktuální slevy a nabídky

Naše prodejny a externí partneři připravují pro členy Central Club stále nové slevy, speciální nabídky a benefity. Jen v Central Club nakoupíte nejvýhodněji na různých místech jen s jednou kartou v peněžence.

Všechny slevy a nabídky

Aktuální slevy a nabídky

Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zajímá mě víc ROZUMÍM